labai rekomenduoju Viktoriją :) ji puikiai atlieka pedikiūrus ir manikiūrus, visada labai atidi, dėmesinga. turėjau vieną pažeistą kojos nagą, kurio niekas negalėjo man sutvarkyti, o Viktorijai pavyko. labai džiaugiuosi ir jau laukiu kito vizito!
Pedikiūras
Eglė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuoširdžiai rekomenduoju manikiūro meistrę Alioną. Viskas buvo atlikta itin profesionaliai, tikrai puiki patirtis
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai miela aplinka, maloni ir profesionali meistrė:)