Nelengva dabar rasti saloną, kuris darytų paprastą lakavimą. Tai labai nudžiugau, kad čia lakuojama ir "senoviškai". Tiesa, netikėta buvo, kad daromas aparatinis manikiūras, nesu tikra ar nebuvo, ar nepastebėjau šios informacijos. Bet ir ši "naujovė" neišgasdino. Esu labai patenkinta suteikta paslauga!
Manikiūras
Irena•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė išmananti savo darbą, tiksli, maloni. Manikiūras puikiai laikosi.