Lankiausi pirmą kartą, tačiau likau absoliučiai patenkinta! Labai kruopščiai ir tvarkingai atliktas manikiūras, tikrai matosi, kad žmogus myli savo darbą, stengiasi viską atlikti kuo profesionaliau. Atmosfera taip pat maloni ir jauki.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Lina•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai suteiktos paslaugos
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Eva•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija atliko manikiūrą labai profesionaliai, buvo maloni.