Kaip meistrė, maloni, dirba kruopščiai. Bet nagai nė savaites neatlaikė, pradėjo atšokinėti. Antroje savaitėje visi kristi. nesuprantu už ka mokėta 55€.. apmaudu, jaučiuosi nusivylusi.
Paslaugą atliko Agnė•Nagų papildymas geliu
Raminta•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta Katios darbu. Viskas buvo atlikta puikiai ir pranoko mano lūkesčius.
Paslaugą atliko Katia (rusakalbė meistrė)•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Aneta•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė Agnė❤️
Paslaugą atliko Agnė•Ilgalaikis gelinis manikiuras