Pirmą kartą atlikau pas meistrę gelinį lakavimą. Neturėjo daug spalvų pasirinkimo, nemanau, kad naudojo iki galo sterilias priemones, iki kraujo įkirpo į odelę, gelinio lakavimo sluoksnis labai storas, o “vyšnaitė” ant torto, jog tą pačią dieną bent 3 nagų gelis kampuose atšoko, neištvėriau ir po 2 dienų pati persidariau nagus. Nuoširdi rekomendacija tiesiog daugiau investuoti į žinias ir profesinį tobulėjimą. Viskas išprendžiama, sėkmės.
Paslaugą atliko Katia (rusakalbė meistrė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Goda•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistre Katia, turi suvokima apie estetika ir grozi, kuria tikrai su naguciais stebuklus. Esu be galo patenkinta ir grizciau tik pas sia meistre :) rekomenduoju!
Paslaugą atliko Katia (rusakalbė meistrė)•Nagų papildymas geliu
Viktorija•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
I love my nails.
Paslaugą atliko Katia (rusakalbė meistrė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Merve•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju! Viskas puiku! Svaru! Profesionalu
Paslaugą atliko Agnė•Pedikiūras
Lena•prieš 7 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ne pirmą kartą lankausi. Viskas puikiai
Paslaugą atliko Katia (rusakalbė meistrė)•Ilgalaikis gelinis manikiuras