Salonas tvarkingas, paslauga atlikta profesionaliai ir puikiai!
Paslaugą atliko Eva•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Sandra•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - greitai ir kruopščiai atliktas darbas!
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Dovilė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Evą lankausi jau daugiau nei metus. Dar nė karto nenuvylė, darbą atlieka labai kruopščiai ir tvarkingai. Visada pozityvi atmosfera ir gera nuotaika! Labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Deimante•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas manikiūras. Kruopščiai ir profesionaliai sutvarkyti nagai. Rekomenduoju!❤️