Kruopščiai atliktas manikiūras ir pedikiūras. Esu labai patenkinta!
Paslaugą atliko Eva•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Justė•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Eva nuostabi meistrė. Kruopščiai ir atsakingai atliko lakavimą. Puikiai! 💛
Paslaugą atliko Eva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Edita•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė maloni, komunikacija sklandi, tačiau šįkart paslauga neatitiko lūkesčių. Nagų forma buvo nevienoda, blizgučiai nukrito tą pačią dieną, o gelis nuo kelių nagų atsoko. Po pataisymo situacija šiek tiek pagerėjo, bet vis tiek atšoko... Tikiu, kad dar viskas tobulės su laiku.