Manikiūras atliktas kruopščiai, nagučiai atrodo tvarkingai ir stilingai. Maloni atmosfera, šiltas bendravimas – tikras poilsis ir grožio valandėlė viename. Tikrai sugrįšiu! 💅✨
Paslaugą atliko Andželika•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Evelina•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, pas kurią visada malonu grįžti😊
Paslaugą atliko Andželika•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Agnė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas manikiūras! Aš visad esu patenkinta specialistės darbu!
Paslaugą atliko Andželika•Manikiūras
Jurgita•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Na geriausia iš geriausių 🫶🏼🫶🏼
Paslaugą atliko Andželika•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Viltė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Fainuolė meistrė! Visada labai jauku ir saugu!
Paslaugą atliko Andželika•Ilgalaikis gelinis pedikiuras