Puikiai atliktas pedikiūras! Labai kruopšti ir maloni meistrė, viskas atlikta švariai ir tvarkingai. Kojos po procedūros atrodo puikiai. Tikrai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Andželika•Pedikiūras
Evelina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai. Darbas atliktas kruopščiai.
Paslaugą atliko Andželika•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė, kuri ne tik kokybiškai, švelniai dirba, tačiau ir yra labai maloni, labai lengvai bendraujanti ❤️
Paslaugą atliko Andželika•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Milda•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir miela meistrė. Kruopščiai atliktas manikiūras
Paslaugą atliko Andželika•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Laura•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
kaip visada gerai atliktas darbas ir malonus bendravimas.
Paslaugą atliko Andželika•Ilgalaikis gelinis manikiuras