Daug metų lankausi pas Viktoriją - niekad nenuvylė. Visada padaro nepriekaištingą manikiūrą, švariai sutvarko odeles. Su jos lakuotais nagais atvaikštau iki 5 savaičių - lakas nenutrupa. Žodžiu, labai rekomenduoju :)
Paslaugą atliko Viktorija•Manikiūras
Dovyda•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
100%kokybė❤️❤️
Manikiūras
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visad tobula
Manikiūras
Irma•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus žmogus, profesionali meistrė. Trūko tik Viktorijos salono simbolio Bruknės 😘