Nails by INMI

Olimpiečių g 4-1, Vilnius, 09200
5,0
23 atsiliepimai
Olimpiečių g 4-1, Vilnius, 09200

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
23 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Manikiūras džiugino 3 savaites, jokio lupimosi ar skilinėjimo, ištvėrė saulę, smėlį, sūrų vandenį, brūkštelėjimus į akmenis. Super!
Violeta
prieš 10 dienų
Meistrė - savo srities profesionalė, naudojamos kokybiškos priemonės bei meistrės įdirbis leidžia pedikiūriu džiaugtis ilgiau! Taip pat išgirsti patarimai padės išsaugoti sveikas ir gražias pėdas!
Violeta
prieš 10 dienų
Aparatinių manikiūras buvo labai kokybiškas, tačiau paskui itin skaudėjo pirštus. Daugiau aparatinio nenorėsiu, tačiau būtinai rekomenduoju pačią meistrę ir nuostabų jos atliktą gelinį lakavimą. Meistrė linksma ir maloniai šneki. :) nagučiai atrodo puikiai - noriu dar!
Gabrielė
prieš 17 dienų
Jauku,ramu ir nepriekaistingai sutvarkyti naguciai. Ko dar benoreti. Linkiu sekmes kuriant si grozi.
Rima
prieš 21 dienas
Monika
prieš 23 dienas
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Nails by INMI
09200 Olimpiečių g 4-1, Vilnius

Labas, mieloji, aš Inga! Susipažinkime! :)

Hmm... kada prasidėjo ir kokia ji, mano Nails by INMI istorija? Viskas paprasta, bet tikrai neprasta! Tad, kaip sakoma, sek iki galo, nes tikrai bus įdomu! Visa ši, man tokia nuostabi, įkvepianti, skatinanti tobulėti ir svajoti, kelionė startavo 2014 m. gegužę, kai augindama savo mažuosius pabiručius, pastebėjau, kad turiu per daug laiko pasiklysti savo svajose... Tad nusprendžiau, kad laikas jas realizuoti! Pirmąsias žinias bei praktikas įgijau šiuose mokymuose 2014-05-30 Manikiūras + gelinis lakavimas, naudojant „Ba-ha” priemones, bei 2014-05-30 Gelinių nagų modeliavimas, naudojant „Ba-ha” priemones - ir pajutau, kad radau save! Moteriškasis pasaulis, jo grožis ir subtilybės traukė labiau, nei galimybė po motinystės atostogų grįžti ir toliau siekti kelių inžinierės karjeros aukštumų. Taip! Iki tol projektavau tiesius ir vingiuotus Lietuvos kelius, kuriais dabar sėkmingai riedi Tu! :)) O šiandien esu tokia laiminga, kad Tu, tavo draugės ir visos kitos, mano mylimos mergaitės bei mokytojos ir kolegės leido mano svajonėms tapti realybe! ❤❤️ Dabar esu sertifikuota nagų dizaino meistrė bei nuolatos gilinu savo žinias įvairiuose seminaruose, kad tik kuo geriau, išradingiau galėčiau dailinti ir puošti Tavo nagučius. :)

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Manikiuro ir pedikiuro salonai netoliese