Nails by INMI

Sporto g. 3, Vilnius, 09238
5,0
11 atsiliepimai
Sporto g. 3, Vilnius, 09238

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
11 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Tvarkingas, svarus salonas, tikrai profesionali meistre Inga. turi daug nagu laku spalvu, blizguciu, visko, ko reikia! Dariau priaugintu nagu korekcija.
Ingrida
prieš 11 dienų
Kaip visada puikiai :)
Ineta
prieš 2 mėnesius
Nuostabi meistrė, tikra savo srities specialistė. Visada stebinanti savo idėjomis ir profesionalumu ! Aukščiausia klasė !
Audronė
prieš 2 mėnesius
Tai vieta, kur gali nueiti bet kokios nuotaikos, iseisi vistiek kaip ant sparnu :) Profesionali meistrė, paslaugu kokybė, puiki atmosfera, jauki aplinka, švara ir t.t.t.t. Rekomenduoju kad dar nerado SAVO nagučių fėjos ;)
Juste
prieš 2 mėnesius
Labai jauki atmosfera, kvepianti kava, malonūs pokalbiai. Meistrė tikra profesionalė, visada išeinu patenkinta!
Rūta
prieš 2 mėnesius
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Nails by INMI
Sporto g. 3, Vilnius
09238

Labas, mieloji, aš Inga! Susipažinkime! :)

Hmm... kada prasidėjo ir kokia ji, mano Nails by INMI istorija? Viskas paprasta, bet tikrai neprasta! Tad, kaip sakoma, sek iki galo, nes tikrai bus įdomu! Visa ši, man tokia nuostabi, įkvepianti, skatinanti tobulėti ir svajoti, kelionė startavo 2014 m. gegužę, kai augindama savo mažuosius pabiručius, pastebėjau, kad turiu per daug laiko pasiklysti savo svajose... Tad nusprendžiau, kad laikas jas realizuoti! Pirmąsias žinias bei praktikas įgijau šiuose mokymuose 2014-05-30 Manikiūras + gelinis lakavimas, naudojant „Ba-ha” priemones, bei 2014-05-30 Gelinių nagų modeliavimas, naudojant „Ba-ha” priemones - ir pajutau, kad radau save! Moteriškasis pasaulis, jo grožis ir subtilybės traukė labiau, nei galimybė po motinystės atostogų grįžti ir toliau siekti kelių inžinierės karjeros aukštumų. Taip! Iki tol projektavau tiesius ir vingiuotus Lietuvos kelius, kuriais dabar sėkmingai riedi Tu! :)) O šiandien esu tokia laiminga, kad Tu, tavo draugės ir visos kitos, mano mylimos mergaitės bei mokytojos ir kolegės leido mano svajonėms tapti realybe! ❤❤️ Dabar esu sertifikuota nagų dizaino meistrė bei nuolatos gilinu savo žinias įvairiuose seminaruose, kad tik kuo geriau, išradingiau galėčiau dailinti ir puošti Tavo nagučius. :)

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Manikiuro ir pedikiuro salonai netoliese