Viskas atlikta nepriekaištingai tiesiog 10 iš 10 ⭐️
Paslaugą atliko Kristina She•Vyriškas kirpimas
Justas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pati geriausia Barberė Kaune dirba šiame salone! Kerpasi mano 4 metų sūnus, kuris visada su dideliu noru eina pas savo "draugę Vilmą", kuri randa tiek daug bendros kalbos su keturmečiu, kad nėra nei baimės kirptis, nei telefono neprireikia dėmesiui nukreipti. Išeidamas net kepurės neleidžia uždėti, nes visada jaučiasi labai gražus po apsilankymo pas šią barberę! Pats didžiausias ačiū Vilmai!
Paslaugą atliko Vilma•Vaikų kirpimas
Agnė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai
Paslaugą atliko Vilma•Vyriškas kirpimas
Ramūnas•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tik geriausi atsiliepimai apie Vilmą. Grįšime dar ne kartą.