Labai džiaugiuosi rezultatu! Antakiai gavosi labai gražūs – net gražesni, nei tikėjausi. Nors man dažnai sunku įtikti pagal mano norus, šį kartą viskas buvo taip, kaip norėjau (ir dar geriau!). Procedūra praėjo greitai, o rezultatas tikrai džiugina.
Paslaugą atliko Eglė•Antakių korekcija siūlu
Ugnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai malonus aptarnavimas, jauki ir švari aplinka, begalinis profesionalumas ir žmogiškumas. Ačiū! Tikrai rekomenduoju 😄
Paslaugą atliko Justina•Moterų depiliacija cukrumi
EB•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai malonus aptarnavimas, jauki ir švari aplinka, begalinis profesionalumas ir žmogiškumas. Ačiū! Tikrai rekomenduoju 😊
Paslaugą atliko Justina•Moterų depiliacija cukrumi
Eva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai 🙂 paslaugos atliktos tobulai. Nuostabu. 🙂🙂
Paslaugą atliko Justina•Moterų depiliacija cukrumi
Laima•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta Editos darbu ne vien dėl ypač kokybiškai atliekamo pedikiūro ir sukurtos jaukios atmosferos procedūros metu, bet ir dėl to, kad "neužmiega ant laurų", o visad išlieka atidi ir išgirsta mane. Ačiū 💐💐💐