Labai patenkinta atlikta procedūra, rezultatai matosi jau po pirmosios ! Didelė rekomendacija visoms !
Paslaugą atliko Justina•Plaukų šalinimas lazeriu
Ieva•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Darbas atliktas gerai ir be priekaištų.
Paslaugą atliko Eglė•Antakių korekcija siūlu
Gabija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai džiaugiuosi apsilankymu pas meistrę Andželiką – dariausi antakių ir blakstienų laminavimą, ir likau sužavėta! Ji puikiai išmano savo darbą, yra atsakinga, dėmesinga ir maloni. Aptarnavimas buvo šiltas, o mano norai – išgirsti ir įgyvendinti tobulai. Ačiū labai!🥰🥰🥰🥰
Antakių laminavimasRodyti viską...
Rūta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Galiu tik pritarti ir patvirtinti visus gerus atsiliepimus, nes čia suteikiamas servisas aukščiausio lygio ⭐⭐⭐⭐⭐ 💯👍 Ačiū Editai, kad po apsilankymo išėjau puikia nuotaika ir lengvomis, lyg ant sparnų, kojomis 💐