Malonus bendravimas ir kruopšiai atliktas pedikiūras! Ačiū
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Agne•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jau ne pirmą kartą lankausi pas AUKSARANKĘ Andželiką! Kruopšti, dėmesinga, maloni meistrė kuri puikiai išmano savo darbą ir visada skiria išskirtinį dėmesį klientėms!