Naugarduko g. 41 (vidinis VGTU kiemas), Vilnius, 03227
Atidaryta šiandien : 10:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
585 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puiku
Puiku
Sudegino plaukus.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Laura
Koloristė - technologė \ direktorė

Apie

Laura - Emmediciotto kosmetikos plaukams distributorė - koloristė, technologė. Ji mielai pakonsultuoja, plaukų dažymo, procedūrų ir kosmetikos parinkimo klausimais.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Laura
Plaukų stilistė
4.9
85 atsiliepimai

Apie

Laura energinga ir optimistiška asmenybė, kuri nuo vaikystės svajojo tapti plaukų stiliste. Šiuo metu ji ne tik kerpa, bei dažo klientų plaukus, bet ir dalyvauja TV projektuose ir renginiuose, savo darbais puošdama garsius Lietuvos žmones.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Laura

Profesionalus7
Laura
Grimerė - kūrybinių projektų vadovė

Apie

Laura Žilionytė - grimo ir vizažo meistrė, bei lektorė. Taip pat kūrybinių projektų vadovė. Laura dirba su garsiais Lietuvos žmonėmis, prodiuseriais, režisieriais, fotografais, kino ir muzikos atstovais. Veda individualius ir grupinius makiažo mokymus.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Dominykas
Procedūrų plaukams technologas

Apie

Dominykas - Emmediciotto produkcijos rinkodaros bei pardavimų vadovas, procedūrų ekspertas. Vykdo mokymus meistrams visoje Lietuvoje, mielai atlieka procedūras klientams, konsultuoja visais plaukų priežiūros klausimais.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Ieva

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Ieva
Vizažistė
5.0
17 atsiliepimai

Apie

Ieva nuo vaikystės mėgo spalvinti savo lėlytes ir visa tai "atsinešė" iki šių dienų. Dabar ji kuria makiažus reklamoms, fotosesijoms, bei kino filmams. Jos makiažai ir patarimai džiugina klientes, kurios nori pasipuošti šventėms, bei įpatingiems renginiams. Šios meistrės patirtis leidžia dalintis savo žiniomis ir įžvalgomis su kitais, taigi Ieva taip pat veda individualias makiažo SAU pamokas.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Laura
Vizažistė

Apie

Laura turi unikalių savybių, kurios leidžia kiekvienam klientui atrasti išskirtinį įvaizdį. Ji kruopšti ir visas detales apjungianti į harmoningą visumą. Laura specializuojasi brandžios odos ir nuotakų makiažuose, kurie reikalauja įpatingo dėmesio ir kruopštumo.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Inga
Ilgalaikio makiažo ir Phi paslaugų meistrė

Apie

Pabaigusi mokslus PhiAkademijoje. Yra sertifikuota ir akredituota PhiBrows ir Philings meistrė. Atlieka microblading – antakių (plaukelių piešimo technika) ir microneedling (mezo terapija). Microneedling - tai trečios kartos adatinė mezo terapija, kurios metu vyksta odos patempimas, pakėlimas ir atnaujinimas. Aknės randų ir žaizdų gijimas. Pagerina raukšlių ir strijų būklę. Sumažina poras. Gydo alopeciją. Procedūra skirta ne tik veidui, bet ir galvos, bei kūno sritims. Plasma Pen – plazmą pasitelkianti procedūra. Phi-ion prietaisas tai minimaliai invazinė kosmetinė priemonė, skirta tiksliai subalansuoti paviršinį odos sluoksnį. Paremta serijomis atliktų taškelių, kuriais sukuriamos tansalinės linijos. Oda susitraukia ir taip sustangrėja, sukuriamas liftingo efektas. Šis revoliucinis metodas gali pasiekti rezultatus, panašius į kosmetikos chirurgijos. Viršutinių vokų pakėlimas, kaklo liftingas, raukšlių tiesinimas, strijų naikinimas, perteklinės odos stangrinimas.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai
Katažyna
Grimerė - vizažistė

Apie

Katažyna Kondratovič – didelę patirtį turinti grimo dailininkė, ne vienerius metus dirbusi teatre ir filmavimo aikštelėse. Ji savo išskirtinėmis žiniomis daugiau nei penkis metus dalinasi su studentais grimo ir vizažo mokyklose. Taip pat savo makiažais puošia klientes fotosesijoms, vestuvėms, renginiams, bei kitoms šventėms. Katažyna – tai meistras, kurio žinios ir patirtis yra neįkainojamos. Ji savo darbe naudoja skirtingas technikas, nuo klasikinių iki inovatyvių, taip pat pati tobulinasi pas geriausius pasaulio meistrus.

Paslaugos

Veidas
Kristina
Kosmetikė
5.0
82 atsiliepimai

Apie

Kristina - kometikė, depiliacijos meistrė. Jautrus ir rūpestingas dėmesys kiekvienam klientui, suteikia ne tik profesionalų paslaugų teikimo lygį, bet ir malonų emocinį pojutį. Matomi rezultatai ir klientų šypsenos visada skatina dirbti ir tobulėti.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija
Monika
Manikiūro - pedikiūro meistrė
4.9
109 atsiliepimai

Apie

Monika visuomet mėgo grožio industriją, studijavo kosmetologiją, o vėliau ir manikiūro bei pedikiūro subtilybes. Ji lengvai bendraujanti ir kruopšti.

Paslaugos

Nagai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Monika

Profesionalus8
Kruopštus7
Dovilė
4.9
53 atsiliepimai

Apie

Jau vaikystėje Dovilė svajojo tapti plaukų stiliste. Ji energinga, optimistiška mergina, nebijanti iššūkių ir mylinti plaukus! Taigi, šios meistrės rankos kuria pačius nuostabiausius darbus ir daro klientes laimingomis!

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie saloną

No1 Image Pro Laboratory
03227 Naugarduko g. 41 (vidinis VGTU kiemas), Vilnius

Mums, grožio meistrams, tai vieta numeris vienas, kur galime dalintis tuo, ką mokame geriausiai - padėti būti gražiausia jūsų pačių versija. Norisi - suspindėti vakarui, apžavėti atostogoms, bet svarbiausia - kartu su Jumis sukurti įvaizdį, kuris leis būti savimi. Taip gimė ši vieta. Mūsų meistrai siekia geriausio rezultato ir pataria, kas tinka būtent Jums!

Plaukai privalo spindėti gyvybe ir būti sveiki, nagai gali būti nepriekaištingi, o veido oda spindėti jaunyste. Net makiažas, kuriuo rūpinamės studijoje, spinduliuos ne tik Jūsų grožį, bet ir vidinį pasitikėjimą ir gyvenimo džiaugsmą.

Mums patiems tai svarbu, tokiais mes padedame tapti ir savo klientams. Ir mums tai gerai sekasi! Tobulumui ribų nėra, todėl ir patys nuolat mokomės, taip pat mokome ir kitus: grožio meistrai gali mokytis plaukų dažymo ir priežiūros klausimais, išmokti makiažo bei grimo, praktiškai išmėginti darbą filmavimo aikštelėse ir fotosesijose.

Tai vieta kur kuriama - dirbame su įvairiais kūrybiniais projektais, kino filmais, reklamomis, fotosesijomis bei renginiais. Stipri ir organizuota specialistų komanda visuomet randa pačius kūrybiškiausius sprendimus.

...Mes esame sukurti kurti...

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0017:00
SekmSekmadienis
10:0017:00
Šiame salone naudojami produktai
Emmediciotto
Phibrows

Grožio salonai netoliese