No1 Image Pro Laboratory

Naugarduko g. 41 (vidinis VGTU kiemas), Vilnius, 03227
4,9
98 atsiliepimai
Naugarduko g. 41 (vidinis VGTU kiemas), Vilnius, 03227

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Susipažink su komanda

Laura
Koloristė - technologė \ direktorė

About

Laura - Emmediciotto kosmetikos plaukams distributorė - koloristė, technologė. Ji mielai pakonsultuoja, plaukų dažymo, procedūrų ir kosmetikos parinkimo klausimais.

Viktorija
Plaukų stilistė
5.0
10 atsiliepimai

About

Viktorija - plaukų stilistė, energinga ir besidominti grožio naujovėmis, visuomet geros nuotaikos ir mėgstanti bendrauti. Jos darbai puošia žinomus Lietuvos žmones ir yra matomi TV ekranuose.

Laura
Grimerė - kūrybinių projektų vadovė

About

Laura Žilionytė - grimo ir vizažo meistrė, bei lektorė. Taip pat kūrybinių projektų vadovė. Laura dirba su garsiais Lietuvos žmonėmis, prodiuseriais, režisieriais, fotografais, kino ir muzikos atstovais. Veda individualius ir grupinius makiažo mokymus.

Vilma
Plaukų stilistė - vizažistė

About

Vilma - plaukų stilistė, kirpėja - koloristė, vizažo meistrė ir dėstytoja. Ši veikla Vilmai nėra darbas, tai gyvenimo būdas, ji nuolatos domisi grožio tendencijomis, dirba TV projektuose, renginiuose, filmuose, fotosesijose. Jos darbus galite rasti IG/ vilma_guogyte

Kristina
Kosmetikė
5.0
18 atsiliepimai

About

Kristina - kometikė, depiliacijos meistrė. Jautrus ir rūpestingas dėmesys kiekvienam klientui, suteikia ne tik profesionalų paslaugų teikimo lygį, bet ir malonų emocinį pojutį. Matomi rezultatai ir klientų šypsenos visada skatina dirbti ir tobulėti.

Inga
Ilgalaikio makiažo ir Phi paslaugų meistrė

About

Pabaigusi mokslus PhiAkademijoje. Yra sertifikuota ir akredituota PhiBrows ir Philings meistrė. Atlieka microblading – antakių (plaukelių piešimo technika) ir microneedling (mezo terapija). Microneedling - tai trečios kartos adatinė mezo terapija, kurios metu vyksta odos patempimas, pakėlimas ir atnaujinimas. Aknės randų ir žaizdų gijimas. Pagerina raukšlių ir strijų būklę. Sumažina poras. Gydo alopeciją. Procedūra skirta ne tik veidui, bet ir galvos, bei kūno sritims. Plasma Pen – plazmą pasitelkianti procedūra. Phi-ion prietaisas tai minimaliai invazinė kosmetinė priemonė, skirta tiksliai subalansuoti paviršinį odos sluoksnį. Paremta serijomis atliktų taškelių, kuriais sukuriamos tansalinės linijos. Oda susitraukia ir taip sustangrėja, sukuriamas liftingo efektas. Šis revoliucinis metodas gali pasiekti rezultatus, panašius į kosmetikos chirurgijos. Viršutinių vokų pakėlimas, kaklo liftingas, raukšlių tiesinimas, strijų naikinimas, perteklinės odos stangrinimas.

Monika
Manikiūro - pedikiūro meistrė
4.9
17 atsiliepimai

About

Monika visuomet mėgo grožio industriją, studijavo kosmetologiją, o vėliau ir manikiūro bei pedikiūro subtilybes. Ji lengvai bendraujanti ir kruopšti.

Laura
Plaukų stilistė
5.0
7 atsiliepimai

About

Laura energinga ir optimistiška asmenybė, kuri nuo vaikystės svajojo tapti plaukų stiliste. Šiuo metu ji ne tik kerpa, bei dažo klientų plaukus, bet ir dalyvauja TV projektuose ir renginiuose, savo darbais puošdama garsius Lietuvos žmones.

Ieva
Vizažistė

About

Ieva nuo vaikystės mėgo spalvinti savo lėlytes ir visa tai "atsinešė" iki šių dienų. Dabar ji kuria makiažus reklamoms, fotosesijoms, bei kino filmams. Jos makiažai ir patarimai džiugina klientes, kurios nori pasipuošti šventėms, bei įpatingiems renginiams.

Melika
Manikiūro - pedikiūro meistrė
5.0
6 atsiliepimai

About

Melika - pozityvi ir kūrybinga manikiūro - pedikiūro meistrė, mylinti savo darbą ir visuomet pasiūlanti individualių nagų dizaino sprendimų. Menas yra neatsiejama jos gyvenimo dalis.

Dominykas
Procedūrų plaukams technologas

About

Dominykas - Emmediciotto produkcijos rinkodaros bei pardavimų vadovas, procedūrų ekspertas. Vykdo mokymus meistrams visoje Lietuvoje, mielai atlieka procedūras klientams, konsultuoja visais plaukų priežiūros klausimais.

Apie saloną

No1 Image Pro Laboratory
03227 Naugarduko g. 41 (vidinis VGTU kiemas), Vilnius

Mums, grožio meistrams, tai vieta numeris vienas, kur galime dalintis tuo, ką mokame geriausiai - padėti būti gražiausia jūsų pačių versija. Norisi - suspindėti vakarui, apžavėti atostogoms, bet svarbiausia - kartu su Jumis sukurti įvaizdį, kuris leis būti savimi. Taip gimė ši vieta. Mūsų meistrai siekia geriausio rezultato ir pataria, kas tinka būtent Jums!

Plaukai privalo spindėti gyvybe ir būti sveiki, nagai gali būti nepriekaištingi, o veido oda spindėti jaunyste. Net makiažas, kuriuo rūpinamės studijoje, spinduliuos ne tik Jūsų grožį, bet ir vidinį pasitikėjimą ir gyvenimo džiaugsmą.

Mums patiems tai svarbu, tokiais mes padedame tapti ir savo klientams. Ir mums tai gerai sekasi! Tobulumui ribų nėra, todėl ir patys nuolat mokomės, taip pat mokome ir kitus: grožio meistrai gali mokytis plaukų dažymo ir priežiūros klausimais, išmokti makiažo bei grimo, praktiškai išmėginti darbą filmavimo aikštelėse ir fotosesijose.

Tai vieta kur kuriama - dirbame su įvairiais kūrybiniais projektais, kino filmais, reklamomis, fotosesijomis bei renginiais. Stipri ir organizuota specialistų komanda visuomet randa pačius kūrybiškiausius sprendimus.

...Mes esame sukurti kurti...

PirmPirmadienis
10:0019:00
AntAntradienis
10:0019:00
TrečTrečiadienis
10:0019:00
KetvKetvirtadienis
10:0019:00
PenktPenktadienis
10:0019:00
ŠeštŠeštadienis
11:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese