Nordclinic Vilnius

Lvovo g. 25, Vilnius, 09320

Atsiprašome, Nordclinic Vilnius artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok , kad matytum salonus netoliese.

Find the best venues near you

Flame BarberShop

501 reviews
Kalvarijų g. 2A, Vilnius, 04013

Kirpėja Ksenija

396 reviews
Goštauto g. 3, Vilnius, 01105

Kosmetologė Nataliia Sydorenko

151 reviews
Giedraičių g. 46, Vilnius (grožio salonas Desėja), 09301

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
13 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Klinikoje vyrauja labai šilta atmosfera, procedūros metu esi jaukioje ir malonioje aplinkoje, su tavimi labai nuoširdžiai bendraujama, paslaugos atliekamos tobulai! : )
Puiki klinika, visas dėmesys ir personalas orientuotas į pacientą!
Itin malonios ir kompetetingos gydytojos dermatologės. Išklauso, nuoširdžiai rekomenduoja kokia procedūra būtų tinkamiausia. Nė karto nenusivyliau. Lankausi ir rekomenduoju,
Labai maloniai nustebino personalo dėmesingumas ir profesionalumas. Procedūrų metu jaučiuosi komfortiškai ir visada gera sugrįžti. Sėkmės!
Nuostabu!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Nordclinic Vilnius
09320 Lvovo g. 25, Vilnius

Dermatologijos, kosmetologijos klinika - Vilniuje. Mes viršysime Jūsų lūkesčius!

Spindėti ne kažkam kitam. O sau kasdien. Ne pagal dirbtinio grožio standartus, o išlaikant individualumą. Atrodyti ir jaustis gerai – ne išskirtinė privilegija žmonėms ant raudonojo kilimo.

Net ir mažos problemos kiekvienam asmeniškai yra pačios didžiausios, todėl vertos ir Jūsų, ir profesionalų dėmesio. Jos varžo, trukdo džiaugtis gyvenimu, jaustis laisvai, apie jas nedrąsu pasakyti ir sau, ir artimiesiems.

Klinika „Nordclinic“ išlaisvina, supranta ir prisiderina, kur noras atrodyti ir jaustis gerai yra ne dar viena užgaida, o savaime suprantama būtinybė. Tai klinika, į kurią drąsu užsukti ir pirmą kartą, ir sugrįžti vėl, nes plastinė chirurgija, dermatologija, odontologija – natūralu ir skirta visiems.

„Nordclinic“ – atvira ir į pacientus orientuota klinika. Čia dirba aukščiausio profesionalumo ir kompetencijos gydytojų komanda, tarp kurių profesionalai, sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį, stažavęsi Belgijoje, Danijoje, Vokietijoje, Švedijoje ir kitose šalyse. Tai leidžia gydytojams geriausiai parinkti, kas reikalinga kiekvienam pacientui. Kiekvieno filosofija – nėra vieno grožio standarto, yra tik unikalumas.

Klinikoje naudojamos modernios diagnostikos ir chirurginės priemonės, kurios pasitelkiamos tik pažangiausiose Europos klinikose. Klinika nuolat domisi ir pristato Lietuvos rinkai aktualias technologines naujoves. Po operacijos jaukiose palatose rūpinamės kiekvienu pacientu ir užtikriname, kad mums svarbūs visi pacientai bei jų problemos.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0015:00
SekmSekmadienis
Uždaryta