Puikiai atlikta procedūra, kosmetologė labai maloni, nors procedūra neatpalaiduojanti, bet po jos išėjau pailsėjusi ir su švaria veido oda ;)
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Beata•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko.
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Lucija•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti bei darbą išmananti specialistė
Paslaugą atliko Agnė Kalpokė
Gaivilė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionaliai ir labai kruopsciai atlikta depiliacija. Likau tikrai patenkinta ir gavau patarimu kaip priziureti oda po depiliacijos. Tikrai dar apsilankysiu.