Antakiu korekcija su dazymu ir laminavimu buvo atlikta puikiai ;)
Paslaugą atliko Giang•Antakių korekcija siūlu
Justė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Likau nustebinta meistre, kruopšti, greitai dirba ir atliko taip kaip norėjau, nes atsižvelgė į norus. Nors pabijojau daryti antakių laminavimą, nes prieš metus buvo labai bloga patirtis, bet po jos išėjau labai patenkinta. Ačiū, grįšiu tikrai!! 🖤✨️
Paslaugą atliko Giang•Antakių laminavimas
Indrė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, ačiū 🙂🍀
Paslaugą atliko Giang•
Blakstienų laminavimasRodyti viską...
Liza•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko , maloni meistre
Paslaugą atliko Giang•Antakių korekcija siūlu
Laura•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada puikiai atliktas laminavimas, labai geras rezultatas!