Tikrai likau labai patenkinta manikiūru! Darbas atliktas kruopščiai, nagai atrodo tvarkingai ir estetiškai. Meistrė buvo maloni, atsižvelgė į mano norus, o rezultatas pranoko lūkesčius. Būtinai sugrįšiu dar kartą!
Paslaugą atliko Raimonda Vadapolaite•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ugnė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė labai maloni ir be priekaištų atliko ilgalaikį lakavimą.
Paslaugą atliko Raimonda Vadapolaite•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Karolina•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super
Paslaugą atliko Raimonda Vadapolaite•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tvarkūnga, šilta, jauku. Raimonda kruopščiai atliko pedikiūrą, viskas puiku, tikrai grįšiu.