Patogi vieta arti senamiesčio. Labai jauki aplinka ir profesionalus masažo atlikimas.
Paslaugą atliko Greta
Andrius V.•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas masažas!
Paslaugą atliko Greta
Odeta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko procedūra. Malonus aptarnavimas.
Paslaugą atliko Greta
Margarita B.•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko masažas, pradžioje iškart paklausė ar mėgstu stipresnį ar švelnesnį, atsakiau, kad stipresnį. Tai tikrai masažas buvo stiprus, kas man ir labiausiai patinka tikrai ne taip, kad paglostė. Taip pat buvo naujos patirtys - pamasažavo raumenis galvoje (apie kurių buvimą net nežinojau), kas maloniai nustebino. P.S.Pagal adresą atejus nemačiau iškabos su pavadinimu,užėjau į viešbutį pasiklausti kur yra masažai, bet įėjus manes laukė ir nusivedė į masažo kambarį.
Paslaugą atliko Greta
Karolina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta! Viskas puiku, nuo pasitikimo iki arbatos po vizito. Jauki atmosfera, puiki meistrė, parinko masažą pagal problematiką, tikrai sugrįšiu!:)