Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Gabrielė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, puikiai atliko nagų lako nuėmimą. Likau labai patenkinta.
Paslaugą atliko Gabrielė•Nagų lako (gelinio) nuėmimas
Viktorija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Ačiū 🥰
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gražina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Būtina manikiūro įrankių sterilizacija
Paslaugą atliko Gabrielė•
Nagų lako (gelinio) nuėmimasRodyti viską...
Edita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vieta salono labai patogi, bet manikiuras ir pedikiuras atliktas buvo labai nekruopsciai palyginus, kur kitur buvau. Lakas po dvieju dienu atsoko, perdare is naujo ir vel tas pats atsitiko. Tai ejau i kita salona, mokejau pinigus ir dariausi is naujo… visa kita ok, tik gal meistrei truksta patirties ir kruopstumo