Gelinis lakavimas atliktas labai nekokybiskai. Nagai liko lankstus, minksti ir jautrus, o jau po 1 dienos atlikto manikiuro skilo vienas nagas :) Spalva netolygiai issidesciusi ant nago ploksteles, matosi lakavimo nelygumai ir iskilumai. Esu labai nepatenkinta atliktu nekokybisku darbu. Taip pat, pati lakavimo technika neatitinkanti siuolaikisku standartu. Nerekomenduoju! Meistre Julija
Paslaugą atliko Julija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ruta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super. Maloni meistrė, pedikiūras atliktas kruopščiai ir gražiai🦋
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Kornelija•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gavau Kaledom dovanų! Kaina ir kokybė puiki.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai, labai kruopšti meistrė. Ačiū
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras