Kaip visada puikiai atliktas manikiuras! Ačiū, Gabriele! 🤩🥰
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gražina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gabrielė atliko puikų ir kokybišką darbą – būtent tai, ko norėjau! Manikiūro metu klausė, ar patinka nagų forma, labai maloniai bendravo. Esu labai patenkinta ir būtinai grįšiu.
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gabija•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Gabrielė visada išleidžia su šypsena, lankausi ne pirmą ir ne paskutinį kartą. :)
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ieva•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai ir labai tvarkingai atliktas pedikiūras. Spalva tobula!🌟🌟
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Laima•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė. Pedikiūras atliktas be priekaištų
Paslaugą atliko Gabrielė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras