Labai patiko meistrė Viktorija, ne pirmą kart lankausi, rekomenduoju ☺️
Paslaugą atliko Viktorija•Veido valymas ultragarsu
Emilija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Jau atlikau kelias procedūras, tačiau žinau, kad vėliau sugrįšiu čia dar ne kartą. Klinikos atmosfera puiki, darbuotojai draugiški, o procedūras atliekanti Viktorija dėmesinga ir profesionali.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido pilingas
Erika•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė maloni, viską išsamiai papasakojo, paaiškino ką turėčiau daryti namie, kaip prižiūrėti odą, sustatė visą rutiną ir gydymo planą.
Klinika patogioje vietoje, lengva rasti. Šviesu, gražu, nauja.
Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Viktorija•Veido procedūros vyrams
Antanas•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus profesionalas. Jau po antro atlikto masažo pajutau pagerėjimą. Rekomenduoju!