Labai džiaugiuosi apsilankiusi šiame salone ! Meistrė Fausta buvo ne tik labai maloni ir draugiška, bet ir profesionali – atidžiai išklausė mano norus ir atliko būtent tokį plaukų tonavimą, kokio tikėjausi. Rezultatas pranoko lūkesčius – spalva atrodo natūraliai, plaukai žvilga ir atrodo sveiki. Ačiū už puikią atmosferą ir rūpestingumą! Tikrai sugrįšiu ir rekomenduoju visiems, kas nori kokybiško rezultato.
Plaukų tonavimas moterims
Lidija•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puikiai! Labai patiko, ispilde visus lukescius, labai rekomenduoju!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Milda•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Plaukų dažymas atliktas tobulai ir viršijo visus mano lūkesčius, stilistė Fausta puikiai išmano savo darbą🥰
Plaukų dažymas
Glorija•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Antakiai sutvarkyti kaip visada - tobulai!
Paslaugą atliko Anastasiia•Antakių korekcija siūlu
Vaiva•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada - puikiai, jaukiai, maloniai ir kruopščiai :)
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras