Labai malonus ir profesionalus aptarnavimas. Manau tai, kad aš būdama Kaunietė lankausi pas Mariją ne pirmą kartą, daug pasako 🙂
Paslaugą atliko Marija•Blakstienų laminavimas
Jurgita•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionaliai atliktas darbas. Labai maloni salone atmosfera ir pati meistre.
Paslaugą atliko Marija•Blakstienų laminavimas
Darija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai labai patiko👏💕Rekomenduoju,sugrįšiu tik pas ją💕
Paslaugą atliko Marija•Blakstienų laminavimas
Raimonda•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atėjau su didesniais lūkesčiais,dėl to šektiek teko nusivilti procedūrą,nes iš praeitų kartu pas kitus meistrus daug didesni efektą esu gavusi. Bet apart to viskas labai malonu,tik aš esu čia išranki klientė.