Kaip visada-tobula! Ieva maloni, super profesionali ir turi gerą energiją. Atsižvelgia į kiekvieną pageidavimą ir išeini iš salono graži ir laiminga. Labai rekomenduoju .Ačiū Ievai
Paslaugą atliko Ieva•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Dzilda•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai
Paslaugą atliko Ieva•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Karina•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tikrai profesionalus darbas
Paslaugą atliko Ieva•Vyriškas kirpimas
Nojus•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ieva puikiai atliko savo darbą, taip pat pakonsutavo, kadangi pati buvau neapsispręndusi. Rezultatais labai džiaugiuosi
Paslaugą atliko Ieva•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Deimantė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ieva daugiau nei 100% rekomenduoju. Kirpimas, dažymas nerealus!!Tikrai žino ka daro.Wow!🥰Aciu!!