Pajūrio plaukų meistrė Atsiliepimai

H. Manto g. 4, 92133

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
944 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Ieva prisimins, kad tau reikia kirptis ir pakvies greičiau, nei pats sugalvosi :) 11 iš 10.
Norėjau mažos grifkutės, parodžiau pvz kaip turėtų atrodyti, bet likau su didžiule, stora grifka, kuri man visiškai netinka, grifka nukirpta per stora ir visiškai gražiai neatrodo. Nepatikėčiau daugiau savo plaukų tokiai specialistei.
Puiki kirpėja, visuomet išeinu laiminga dėl atlikto darbo 🤗
Puiki meistrė
Nuostabi meistre ! Buvo gauta daug patarimu,labai nuosirdi ir mylinti savo darba .
6
1
6
7
8
140
8