Viskas kaip ir neblogai, meistrė paslaugi, bet buvo nukirpta odelė per daug, gavosi žaisdelė ir diskomfortas užsidėti batus.
Paslaugą atliko Lina•Pedikiūras
Indre•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Preciziškai, švariai - puikiai atliktas darbas!
Paslaugą atliko Lina•Pedikiūras
Lina•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada puikiai ! 😊🙌🫶
Paslaugą atliko Lina•Pedikiūras
Eglė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė Gabija!
Paslaugą atliko Gabija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Beatričė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Atvykau priaugintų nagų korekcijai,meistrė vėlavo 15min
Vietoj korekcijos gavau gelinį lakavimą,nagai iš vidaus atrodo tragiškai,lakavimas kreivas,nagas išdildintas vingiais.
Labai gaila moki35€ o rezultatas tikrai atsiprašau nekoks.
Atmosfera labai jauki,meistrė maloni,kolektyvas draugiškas, bet darbas atliktas verkti norisi.