Viskas ok, tiesiog kitąsyk pas Emiliją užsirašius, norėtųsi, kad Emilija plaukus ir dažytų, o ne perduotų be išankstinio perspėjimo ar pasiteiravimo kitam meistrui, o gal praktikantui, taip ir nežinia.
Moterų visų plaukų dažymas
Kamilė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai
Paslaugą atliko Vytautas Želnys•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ernestas•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku
Moterų visų plaukų dažymas
Alvyda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dainė nuostabiai atlieka savo darbą! Iš kirpyklos grįžtu kaip iš šventės. Ačiū ❤️
Paslaugą atliko Dainė Zib•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims