Meistrė pasirodė šauni, manikiūras geras, tik gaila, bet gelinį laką nuėmė labai blogai. Nuėmė taip, kad negaliu su nagu liesti paviršių, iki nago gyvasties degina net vanduo. Užtruks kol nuaugs, labai apmaudu, gaila, bet čia grįžti neberizikuosiu.
Paslaugą atliko Ramutė•Manikiūras
Juste•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali meistrė. Atėjau su probleminiais nagais, gavau patarimų, kaip prižiūrėti, kokius manikiūrus rinktis. Labai graži salono aplinka.
Paslaugą atliko Ramutė•Manikiūras
Agnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
10/10
Paslaugą atliko Ramutė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ieva•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė puiki, aplinka jauki ir patogioje lokacijoje:)
Paslaugą atliko Ramutė•Ilgalaikis gelinis manikiuras