Labai patiko meistrė - ne tik profesionalė, bet ir puiki pašnekovė. Pasidalino žiniomis apie pėdų priežiūrą. Pedikiūrą atliko puikiai. Sugrįšiu. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Albina
Rasa•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai. Ačiū labai! Visada išeinu su gera nuotaika! :)
Paslaugą atliko Albina
Agnė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Albina nuostabi💞 Visada puikiai atlieka darbą, kai sunku apsispręsti - pataria, o ir laikas niekada neprailgsta😍