Labai patiko. Meistre Kornelija labai maloni, kruopsti, profesionali. Man tai buvo tarsi mini spa. Jau laukiu sekancio vizito.
Paslaugą atliko Kornelija•Antakių korekcija siūlu
Aiste•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko ir meistrė, ir aplinka, ir žinoma rezultatas. Pirmą kart visuomet baisu savo antakius kažkam patikėti, bet tikrai nenusivyliau ir lankysiuosi dažniau. Labai maloniai nustebino, kad prieš procedūrą visko išsiklausinėja, pasidalina patirtim ir padeda apsispręsti. Rekomenduoju :))
Paslaugą atliko Kornelija•Antakių korekcija siūlu
Joana•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai
Paslaugą atliko Kornelija•Antakių korekcija siūlu
Greta•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada patenkinta rezultatu
Paslaugą atliko Kornelija•Blakstienų laminavimas
Brigita•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lankausi jau ne pirmus metus, dar neteko nusivilti☺️