Tobulas salonas - viskas nuodugniai apgalvota pradedant jaukiu interjeru, baigiant menkiausiom detalėm kliento patogumui. Itin draugiškas ir mandagus personalas.
Neda yra puiki nagų meistrė ir šilta pašnekovė. Būtinai pas ją sugrįšiu!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kotryna•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi aplinka, didelis rūpestis klientui,o manikiūras ir kruopštumas yra auksciausio lygio! Laura nuostabi meistre,tik geri atsiliepimai ir sugrįšiu dar ne kartą!❤️