Manikiūru visada lieku patenkinta, tačiau pedikiūras nuvylė. Vizitas truko virš 3 val., kelis kartus buvo lakuojama ir valoma, galiausiai pasakyta, kad nagai pažeisti ir gelinis lakavimas netinka. Kyla klausimas – kodėl jis buvo pradėtas? Labiausiai nuvylė tai, kad nebuvo sutvarkyta pėdų oda ir nuospaudos, nors tai įtraukta į procedūrą. Susimokėjau, bet pedikiūro daugiau nesirinksiu ir nerekomenduosiu kitiems. Patirtis BLOGA! Daugiau tikrai nekartosiu. Kompetencijos - mažai.
Paslaugą atliko Liza (UA, RU)•Pedikiūras
Silva•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patogios kėdės ir puikus aptarnavimas
Paslaugą atliko Liza (UA, RU)•Pedikiūras
Anna•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Emilija, kad visad pradžiugina savo darbais:)
Paslaugą atliko Emilija (LT, RU, EN)•Natūralių nagų stiprinimas