Pirmą kartą lankiausi šiame salone. Buvau sutikta labai maloniai, personalas tikrai draugiškas. Meistrė Emilija labai kruopščiai atliko klasikinį prancūzišką lakavimą. Tikiu, kad dar susimatysime su ja! Rekomenduoju 💯! :)
Paslaugą atliko Emilija (LT, RU, EN)•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Laura•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū,viskas gerai
Paslaugą atliko Liza (UA, RU)•Ilgalaikis gelinis manikiuras