Profesionaliai atliktas manikiūras, kaip visada, ačių Nedai :)
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Monika•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai džiaugiuosi pasirinkusi Dominyką! Esu be galo patenkinta padarytu manikiūru – darbas labai kruopštus, tvarkingas ir atliktas greitai. Rezultatas puikus, tikrai sugrįšiu dar kartą. Labai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Dominyka (LT, RU)•Ilgalaikis gelinis manikiuras