Salonas atrodo nuostabiai, atmosfera maloni ir jauki. Vis dėlto, manikiūro paslaugomis likau nusivylusi – viena meistrė procedūros metu sudegino nagus, o kitos darbas buvo atliktas labai paviršutiniškai – vos išėjusi pastebėjau atlipimus. Labai gaila, nes potencialas tikrai yra. Tuo tarpu pedikiūro meistrė – tiesiog nuostabi, profesionali ir kruopšti! Manikiūro nerekomenduoju, tačiau pedikiūrui sugrįšiu dar ne kartą.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Deimantė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju ;) Viskas super ;)
Paslaugą atliko Dominyka (LT, RU)•Ilgalaikis gelinis manikiuras