Kruopšti manikiūristė. Nagai padaryti be priekaištų. Rekomenduoju!!
Manikiūras
Ugnė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rūta nuostabi savo srities specialiste.
Tiek daug žiniu ir naudyngu patarimu išgirdau!
Oda tiesiog švyti, patarti produktai mano veido odai taip pat tinka nuostabiai!!❤️
Didžiausios rekomendacijos!