Buvome su dukra pas kosmetologę Ruta ir likome labai patenkintos. Aptarnavimas šiltas, malonus.Dukra lankėsi pirmą kartą, todėl jaudinosi, bet specialistė viską kantriai paaiškino, sukūrė jaukią atmosferą ir pasirūpino, kad ji jaustųsi patogiai. Labai džiaugiamės pasirinkimu 💯
Paslaugą atliko Rūta•Kosmetinės veido procedūros paaugliams
Simona•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai faina meistrė, daro viską atsargiai ir gražiai. :)
Paslaugą atliko Greta•Blakstienų laminavimas
Gabija•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki patirtis! Darbas atliktas nepriekaištingai
Paslaugą atliko Greta•Antakių korekcija siūlu
Ugnė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai primaitinta oda Pati procedūra maloni, atpalaiduojanti.
Paslaugą atliko Rūta•Veido procedūros
Birutė•prieš 10 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Fantastiška procedūra ir Rūta, kaip specialistė. Kobido atpalaiduoja ne tik veidą, bet visą kūną ir mintis. Jaučiuos pailsėjusi, o oda atrodo stangresnė.