Patogi vieta (yra šalia stovėjimo aikštelė), salonas tvarkingas, švarus, mandagus personalas, kosmetologė Rūta profesionalė, tiksliai įvertino mano veido odos problemines sritis ir tinkamai parinko procedūras. Palepino lengvo masažo procedūromis. Maloniai pasidalino naujomis žiniomis kaip rūpintis veido oda vasaros ir žiemos sezonu. Rekomenduoju 😊
Paslaugą atliko Rūta•Veido procedūros
Dalia•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patiko atliktas darbas
Paslaugą atliko Greta•Antakių laminavimas
Ramune•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Labai puiki meistre!!!!!
Paslaugą atliko Ingrida Butvinskiene•Blakstienų priauginimas
Justina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Greta - super! Išpildo visus norus, nekantriai laukiu sugrįžti!🌸
Paslaugą atliko Greta•Antakių laminavimas
Karolina•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visos procedūros metu mintyse tyliai dainavau “aš 9 danguuuj”😄 Labai patiko, Rūta viską išsamiai pasakojo, dalinosi patarimais, buvau atsipalaidavusi, nes žinojau, kad esu profesionalės rankose. Oda atsigavusi, švytinti. Labai džiaugiuosi, kad atradau Rūtą, žinau, kad lankysiuosi dažniau. Ačiū😊