Greta puiki meistrė išmananti savo darbą.Likau patenkinta rezultatu ,rekomenduoju.🦋
Paslaugą atliko Greta•Antakių korekcija siūlu
Aušra•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai,ačiū labai už meistriškai atliktą darbą!
Paslaugą atliko Ingrida Butvinskiene•Blakstienų priauginimas
Monika•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Itin kruopšti ir profesionali meistrė. Studijos aplinka moderini, švari ir tvarkinga. Dėkoju !:)
Paslaugą atliko Greta•Antakių laminavimas
Milena•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dėkoju Gretai už puikiai atliktą darbą☺️Rekomenduoju!☺️
Paslaugą atliko Greta•Antakių korekcija siūlu
Gerda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Mes su vyru džiaugiamės atradę nuostabų saloną ir kosmetologę Rūtą! Seniau važiuodavome į Kauną, o dabar galėsime mėgautis procedūromis šalia namų.
Ačiū už kruopštumą, patarimus, dėmesį ir veido priežiūrą❤️!
Rekomenduojame!