Kęstučio g. 87, Kaunas (Erikos grožio studijoje), 44280
Atidaryta šiandien : 08:00 - 21:00

Atsiliepimai apie saloną

4,8
29 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kirpėja Jolita labai buvo labai maloni, pas ją šviesinau sruogelėmis šaknis. Pats dažymas atliktas gerai, kruopščiai, tačiau reikėtų dar kiek pasitempti: plaukai galutiniame variante neatrodė gerai, buvo šiurkštūs (galbūt netiko naudotas kondicionierius, nes plaunant galvą namuose šios problemos neturiu), o grįžus teko perplauti.:) Tačiau visumoje rezultatas nenuvylė
Kirpausi pas Jolitą, likau patenkinta rezultatu :)
👌👌
Atėjau sruogeliu pas Jolita dažymui, pasakiau, kad noriu natūraliai, arčiau mano spalvos (pilka tamsiai), kad nenušviesintu tai išėjau blondiniu blondinė🤨dar plaukus nudegino ir pasake kad per daznai dazau, tai kur prieš dazant ji buvo???galejo nedazyt iskart sakyt, jokio profesonalumo.🤨 žodziu verkt išejus iš ten ir i plaukus paziurėjus noris dar taip nera man po dažymo buvę.
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Gintarė
Plaukų priauginimo ir terapijų specialistė
5.0
7 atsiliepimai

Apie

Veikla susijusi su kosmetika ir plaukų priežiūra yra viena iš mylimų veiklų, kuri tapo darbu. Be diplomuotų žinių grožio srityje turiu ir magistro diplomą medicinos srityje, taigi galiu savo klientes konsultuoti plačiu spektru klausimų.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie saloną

Perfekcionistė paslaugos plaukams
44280 Kęstučio g. 87, Kaunas (Erikos grožio studijoje)

Mūsų grožio studijoje dirba veržlūs, talentingi, profesionalūs ir jaunatviški grožio specialistai, kurie savo žinias nuolat gilina tarptautiniuose ir Lietuvos kongresuose, konferencijose, mokymuose, seminaruose ir kituose kvalifikacijos kėlimo renginiuose. Kartu mes siekiame aukščiausių rezultatų ir įvertinimų.

Mūsų paslaugos yra orientuotos į aukštą kokybę ir ilgalaikį efektą. Naudojame profesionalią mokslu ir geriausiais rezultatais patikrintą pasaulyje pripažintą sertifikuotą kosmetiką ir inovatyvią įrangą.

Mūsų prekės – nuodugniai tikrinamos, kad atitiktų aukščiausius reikalavimus. O parduodamų plaukų kilmė ir struktūra reguliariai tiriama mikroskopu.

PirmPirmadienis
08:0021:00
AntAntradienis
08:0021:00
TrečTrečiadienis
08:0021:00
KetvKetvirtadienis
08:0021:00
PenktPenktadienis
08:0021:00
ŠeštŠeštadienis
08:0021:00
SekmSekmadienis
08:0021:00
Šiame salone naudojami produktai

Kirpyklos netoliese