Nepriekaištingai atliktas manikiūras ir mano pasirinktas dizainas! Nuostabi meistrė. Ačiū Vaida!
Juste•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kart apsilankius salone įspūdžiai ne patys geriausi...Atmosfera salone gera, tvarkinga, jauki.Bet prie kriaukles manau reikia padėt šiukšlių dėžutę nes nusausint rankas stovi ir ieškai kur padėt panaudota servetėlę..Buvau paskutinė klientė tai matyt dėl to nelabai stengiesi kokybiškai atlykti darbą.Kitą dieną blizgučiai nuo galiuku atkrito,o po dvieju dienu lužo du nagai.Mokant 30 eur. norisi gauti kokybiška darbą.Be to mandogumo jūsų darbuotojom truksta...Niekam nesiūlisiu šito salono...