PINK Me Up Atsiliepimai

Gedimino pr. 9, G9 prekybos centras, 01103 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
2477 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nepriekaištingai atliktas manikiūras ir mano pasirinktas dizainas! Nuostabi meistrė. Ačiū Vaida!
Pirmą kart apsilankius salone įspūdžiai ne patys geriausi...Atmosfera salone gera, tvarkinga, jauki.Bet prie kriaukles manau reikia padėt šiukšlių dėžutę nes nusausint rankas stovi ir ieškai kur padėt panaudota servetėlę..Buvau paskutinė klientė tai matyt dėl to nelabai stengiesi kokybiškai atlykti darbą.Kitą dieną blizgučiai nuo galiuku atkrito,o po dvieju dienu lužo du nagai.Mokant 30 eur. norisi gauti kokybiška darbą.Be to mandogumo jūsų darbuotojom truksta...Niekam nesiūlisiu šito salono...
Puikus salonas, kvalifikuoti meistrai, maloni aplinka, rekomenduoju 😁👍✨
Miglė puikiai sutvarkė antakius :)
Puiki meistrė, įsiklauso ir išpildo visus lūkesčius!