Julija labai maloni, komunikabili mergina ir kas svarbiausia labai kruopščiai atlieka savo darbą. 😁
Inga•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi pirmą kartą, dariaus dieninį makiažą. Visiškai nesidomi ko nori, pradeda dazyt rudais rausvais seseliais, kas netinka ne prie akiu, nei prie veido.
Jurgita•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dariausi make up'ą pas Agnę T. Buvo 10/10 išpildyti mano prašymai makiažui, makiažas atliktas puikiai. Grįžus iš šventės makiažas buvo vis tiek nepriekaišingas, kadangi šešėliai nesusirinko, oda nesusiriebalavo. Grįžau iš šventės su tobulai atliktu makiažu, su kokiu išėjau iš studijos. Sekmės, Agne, tolesniuose darbuose!