Išgirtas salonas savo išvaizda ir paslaugomis, paliko nekokia nuomone. Pats salonas gražus, tvarkingas, bet manikiūristės darbas tiesiog pasibaisėtinas. Kadangi man vienas nagas buvo nulūžes paprašiau priauginimo, padare, bet atrodo taip baisiai, kad gausiu eiti į kita saloną prašyti kad ištaisytų šia tragedija. Pasidalinsiu kaip nagas atrodo po meistrės darbo, savo socialiniuose tinkluose, nes tikrai nerekomenduosiu šitos meistrės niekam.
Jurgita•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
ačiū Paulinai už patarimus ir kokybišką procedūrą :)