Agnė labai kruopšti ir maloni, savo darbą puikiai atliekanti specialistė. Labai džiaugiuosi ją atradusi!
Julija•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aplinka, aptarnavimas - super. Deja, manikiuras nenusilupinejes atsilaike vos savaite. Kaip uz 33 eur - apmaudu :)
Anonimas•prieš daugiau nei 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistre Migle tiesiog superine. Labai graziai, kruosciai ir tvarkingai atliko antakiu dazyma bei korekcija. Suteike jiems puikia forma. Bendravimas buvo labai siltas ir malonus. Aplinka tobula, begalo jauki ir isskirtine.