Meistrė Julija yra puiki kaip savo srities specialistė ir kaip asmuo, džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pas ją patekti. Procedūra atlikta itin kruopščiai ir dėmesingai. Ačiū ir sėkmės! 😊
Liveta•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai jauki vieta su šauniais pasiūlymais
Anonimas•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta meistrės Julijos atliktu pedikiūru. Idealiai. Ačiū!
Inesa•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai! Rekomenduoju!
Greta•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus ir labai kruopštus manikiūras pas meistrę Juliją. Ačiū Jums labai!