Geriausia meistre salone, visada tvarkinga ir svari darbo vieta, maloniausia ir geriausia meistre!salono Svara galetu būti geresne!
Tania•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
⭐️⭐️
Greta•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė tikrai gera ir išmananti savo darbą. Tačiau po procedūros jau kitą dieną apskilinėjo keli nagų kampai, kas nelabai patiko. Susitarėm, kad pataisys. Labai patiko, kad priėmė man tinkančiu laiku. Tačiau po pataisymo, praėjus panašiai savaitei, vis tiek pradėjo trupėti keli nagų kampučiai. Visumoj viskas gerai, jei ne tie nutrupėję kampučiai😊
Sandra•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė maloni, tačiau atlikto lakavimo kokybė tikrai neverta tokios kainos.